Prosím zadejte své datum narození.

 Bohužel jste ještě nedosáhli požadovaného věku.

Společnost Rotkäppchen se zavázala v rámci právních předpisů pro odpovědné užívání alkoholických nápojů. Jelikož tato webová stránka obsahuje reklamní informace o alkoholických nápojích, prosíme o předchozí potvrzení vaší plnoletosti. Návštěvou naší webové stránky přijímáte naše podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů.

Impresum

Bubbles Animation

Požadavky na kvalitu

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Přesvědčte se, že naše vína vynikají prémiovou kvalitou a můžete se na ně za každé situace spolehnout. Důvěra a spokojenost jsou u zákazníků a obchodních partnerů Rotkäppchen vždy na prvním místě.

Abychom mohli za každé okolnosti zaručit maximální a stálou kvalitu našich výrobků a služeb, nepřestáváme investovat do rozvoje lidských zdrojů, technických a technologických možností. Navíc pracujeme na neustálé optimalizaci procesů a struktur, s ohledem na udržitelnost. Inovace jsou pro nás výzvou a zároveň motivací být vždy o krok dál.

Pomocí rozsáhlých opatření budujeme stále vyšší interní standardy kvality – dokonce převyšující povinné legislativní rámcové podmínky. Tímto přístupem chceme poukázat na fakt, že přirozeným standardem je vysoká kvalita našich výrobků a díky tomu i související důvěra našich zákazníků a partnerů.

Je pro nás stejně tak zásadní spokojenost našich zaměstnanců, která se následně odráží v precizním zpracování finálních produktů.